İK'DAN HABERLER

Happy Place to Work tarafından yapılan değerlendirmede kadın giyim sektöründe Türkiye’nin En Mutlu İşyeri ödülünü aldık.
Ayaydın Miroglio Grup bünyesinde çalışanların mutluluğunu çok boyutlu olarak ele almaya özen gösteriyoruz. Bu noktada şirket yönetimi olarak, tüm uygulamalarımızın temel hareket noktasında çalışanlarımızın mutluluğu olmasını önemsiyoruz.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız
"Yaparsa Annem Yapar" Projemiz Devam Ediyor
İş hayatına ara veren anneler; Ay-Mi Grup ailesinden olan İpekyol, Twist, Machka mağazalarında çalışma saatlerini kendilerinin belirleyebileceği part-time çalışma fırsatı yakalıyor.
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

İK'DAN HABERLER

"YAPARSA ANNEM YAPAR" PROJEMİZ DEVAM EDİYOR
İş hayatına ara veren anneler; Ay-Mi Grup ailesinden olan Ipekyol, Twist, Machka mağazalarında çalışma saatlerini kendilerinin belirleyebileceği part-time çalışma fırsatı yakalıyor. İş hayatlarına kaldıkları yerden devam ediyorlar.
MÜŞTERİ GÜNÜ DEVAM EDİYOR
Merkez ofisimizde görev yapmakta olan şeflerimiz, "Müşteri Günü" projesi kapsamında müşteri iç görü, şikayet ve ihtiyaçlarını anlamak adına belirli periyotlar ile mağaza ziyaretlerini gerçekleştirmektedir.
EDİRNE FABRİKA 'DA GERÇEKLEŞEN KİŞİSEL GELİŞİM VE REZİLYANS EĞİTİMİMİZ
Eğitmenimiz Çağatay Saybaşılı tarafından 17 Ağustos Çarşamba günü Edirne Fabrika 'da, İnsan Kaynakları Direktörümüz Mine Alptekin ve Eğitim ve Gelişim Şefimiz Çağla Uygun Tanrıverdi'nin de katılımıyla Kişisel Gelişim ve Rezilyans üzerine keyifli bir eğitim gerçekleştirdi.
SAĞLIKLI BESLENME VE BÖBREK SAĞLIĞI İÇİN BULUŞTUK
10 Ağustos Çarşamba günü, Türk Böbrek Vakfı'ndan Diyetisyen Gökçen Efe Aydın'ın hem sağlıklı beslenmenin hem de böbrek sağlığının önemli noktalarını anlattığı online bir buluşma gerçekleştirdik.
SPOR İSTANBUL GÖNÜLLÜLÜĞÜ BULUŞMASI
17 Ağustos Çarşamba günü İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Spor İstanbul'un yıl içerisinde gerçekleştirdiği spor etkinlikleri ve sosyal sorumluluk projelerinde, farklı firma çalışanlarıyla gerçekleşen "Spor İstanbul Gönüllülüğü" kapsamında hazırladıkları sunumu dinlediğimiz, online bir etkinlik gerçekleştirdik.