MESAJIMIZ VAR

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZDAN

MESAJ VAR!

“Yenilikçi çözümlerle fark yaratarak, yeni dünya kadınının beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde kavrama hedefi ve vizyonuyla 1986 yılında çıktığımız yolculuk, çalışanlarımızın özverisi ile günden güne ülke sınırlarını da aşarak devam ediyor. Var olduğu topluma değer katan global bir moda oyuncusu olmak hedefimiz; yıllardır kuvvetli bir aile bağı kurmayı başardığımız çalışanlarımızı ve misafirlerimiz olarak gördüğümüz müşterilerimizi mutlu etmek ise en büyük motivasyonumuz.

Uzun vadede değer yaratma hedefiyle sürdürdüğümüz çalışma disiplinimizin sonucu olarak 2022 yılı itibarıyla yurtiçinde 201, yurtdışında 51 mağaza sayısına ulaştık. Ayaydın-Miroglio ailesi olarak grup markalarımızla sınır tanımamaya ve hedeflerimizi daima yüksekte tutmaya devam edeceğiz.”

YALÇIN AYAYDIN

GENEL MÜDÜRÜMÜZDEN

MESAJ VAR!

“Ayaydın-Miroglio Grubu olarak 2000’i aşkın çalışanımızla modern kadının yaşam tarzına ilham veren markalarımızı her gün daha ileriye taşıma hedefiyle ilerliyoruz. Daima moda ile aynı ritimde hareket etmek için ekiplerimizin hayal gücünü serbest bırakıyoruz. Bu büyük ailemizin her bir üyesinin benzersiz olduğunu; inandığımız değerler ışığında hepimizin öğrenecek ve öğretecek birçok şeyi olduğunu biliyoruz.

Her bir ekip arkadaşımızın, tutkulu, meraklı, yetenekli, dinamik ve fark yaratan kişiler olmasına dikkat ediyoruz. Yaptıkları her işe kendi dokunuşları ile değer katıyorlar, yaratıcılar ve proaktifler. Birlikte büyümek için birbirimizi teşvik ediyoruz. Şimdiye kadar hep birlikte çok şey başardık, yeni hedeflere ulaşmak için de heyecanlıyız. Hep birlikte daha güçlü olduğumuz bilinciyle, sizleri de bu yolculuğumuza dahil ediyor, bizimle birlikte büyümeye davet ediyoruz.”

UĞUR AYAYDIN