BAŞVURU SÜREÇLERİMİZ

GÜZEL BİR BAŞLANGICA
HAZIR MISIN?

Aradığımız pozisyona en uygun adayı bulabilmek amacıyla kişilik envanterleri, genel yetenek testleri, yabancı dil testleri, yetkinlik bazlı mülakat ve Değerlendirme Merkezi uygulamaları kullanıyoruz.

Mağazalarımızda çalışacak ekip arkadaşlarımıza oryantasyon sürecinde mağaza dinamiklerini ve şirket kültürünü detaylı biçimde anlatmayı önemsiyoruz.

Mağaza İç eğitmenler projemizle farklı eğitim konularının tüm mağaza çalışanlarımız tarafından aynı nitelikte öğrenilmesi konusunda takip ediyoruz.Çalışanlarımızın gelişimi için online ve offline olmak üzere, sene başında belirlenen ihtiyaç analizi dahilinde eğitimler düzenliyoruz.

Merkez ofiste çalışacak arkadaşlarımıza, İK ve Akademi ekiplerimiz tarafından oryantasyon çalışması gerçekleştiriyoruz. Mağaza deneyimi edinmeleri için en az iki markamızın mağazasında oryantasyon çalışmasına katılmalarını sağlıyoruz. İki aylık deneme sürecinin ardından gerekli geri bildirimleri paylaşıyoruz.

İLK ADIMI BİRLİKTE ATMAYA
NE DERSİN?

Staj yapmak isteyen üniversite öğrencisiysen, iş hayatına hazırlanmak için harika bir fırsat seni bekliyor. Yaz ve kış dönemlerinde sağladığımız staj imkanından yararlanabilir, okulda edindiğin teorik bilgiyi pratikte uygulama şansı yakalayabilirsin.

Gelen başvuruları değerlendirmemizin ardından, uygun bulunan adayları İnsan Kaynakları Ekibimiz görüşüyor. Mülakatı olumlu sonuçlanan adaylar, görev yapmak istedikleri bölümler ve şirket ihtiyaçları doğrultusunda göz önünde staj yapma imkanı sağlıyoruz. Kim bilir, belki de stajını tamamladıktan sonra çalışma arkadaşımız olursun?

BAŞVURU SÜRECİ
ADIMLARIMIZ

İş ilanımız (internet-sosyal medya ve İK portallarında) yayınlanır. Ardından başvuru süreci başlar.

CV'ler dikkatlice değerlendirip ardından ön mülakat yapılır. İnsan Kaynakları İş Ortağı görüşmesine davet edilecek adaylar belirlenir, bölüm yöneticilerinin de katılmıyla birebir mülakat yapılır. Olumlu olan aday ile kapsamlı referans kontrolü gerçekleştir ve akabinde iş teklifi sunulur. Teklifi kabul eden yeni ekip arkadaşımız, evrak hazırlıkları tamamlandıktan sonra aramıza katılması için idari işler, özlük ve akademi olarak tüm takibi yapılır.

YENİ MEZUNLARDAN
BEKLENTİMİZ NELER?

Yeni mezun genç arkadaşlarımızla mağazalarımızda ve merkez ofisimizde çalışmaya önem veriyoruz. Mağazalarımızda dinamik, kadın giyimi konusunda tecrübeli ya da yetiştirilmek üzere adaylarımızı bekliyoruz.

Merkez ofisimizde çalışmak üzere tutkulu, meraklı, yetenekli, dinamik ve fark yaratan arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

İÇİMİZDEN BAŞARI ÖYKÜLERİ

GİZEM ILGIN BULUT
Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Strateji Departmanı Kampanya Yönetimi ve Müşteri İlişkileri Şefi

2015 yılında CRM Uzmanı pozisyonunda katıldığım Ay-Mi Grup ailesine Kampanya yönetimi ve müşteri ilişkileri şefi pozisyonunda devam etmekteyim.

CEYHUN UYSAL
E-Ticaret Müdürü

2016 Yılında Perakende Analisti Pozisyonunda Ay-Mi Grup ailesine katıldım. Perakende Analisti Pozisyonunda katıldığım Ay-Mi Grup ailesine Perakende Analisti Şefi pozisyonundan sonra E-Ticaret Müdürü olarak devam etmekteyim.

EDA DOĞANAY
Bölge Müdürü

Mağaza müdürü olarak başlamış olduğum Ay-Mi Grup kariyerime Bölge Müdürü olarak devam etmekteyim.