İLHAM VEREN KARİYER YOLCULUKLARI

GİZEM ILGIN BULUT
Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Strateji Departmanı
Kampanya Yönetimi ve Müşteri İlişkileri Şefi

2015 yılında CRM Uzmanı pozisyonunda katıldığım Ay-Mi Grup ailesine Kampanya yönetimi ve müşteri ilişkileri şefi pozisyonunda devam etmekteyim.

Ay-Mi ailesine katılacaklar şanslı çünkü burası harika bir okul. Onlara bu okuldaki heyecanlarını diri tutmalarını ve kendilerine çok şey katacak bu fırsatı iyi değerlendirmelerini öneririm.

2016 Yılında Perakende Analisti Pozisyonunda Ay-Mi Grup ailesine katıldım. Perakende Analisti Pozisyonunda katıldığım Ay-Mi Grup ailesine Perakende Analisti Şefi pozisyonundan sonra E-Ticaret Müdürü olarak devam etmekteyim.

Kendimi özenli ve azimli biri olarak tanımlayabilirim. Uzun süredir gitar çalıyorum boş zamanlarımı bu şekilde değerlendiriyorum.

CEYHUN UYSAL
E-Ticaret Müdürü
EDA DOĞANAY
Bölge Müdürü

Mağaza müdürü olarak başlamış olduğum Ay-Mi Grup kariyerime Bölge Müdürü olarak devam etmekteyim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim.

Yeni şeyler öğrenmeyi, yeteneklerimi geliştirmeyi çok önemsiyorum ekibimdeki insanlarla bilgi alışverişinde bulunmak benim için bu nedenle çok önemli.